Regulamin promocji

Regulamin promocji "TAG US"

ZASADY PROMOCJI

 1. Organizatorem promocji „TAG US" jest LA REBELLA OLIWIA GOZDEK z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Dzieci Polskich 1a, NIP 7712892990, REGON 367956234 („Organizator”).
 2. Promocja polega na oznaczeniu przez uczestnika promocji, instagramowego profilu marki @byefelicia.pl oraz otagowaniu hashtagiem #byefeliciapl, w poście instagramowym uczestnika (w treści posta i na zdjęciu), w zamian za co Organizator zobowiązuje się do przekazania uczestnikowi indywidualnego kodu rabatowego na kolejne zakupy w sklepie byefelicia.pl.
 3. Post uczestnika musi zawierać zdjęcie ze stylizacją, do której zostało użyte ubranie marki Bye Felicia.
 4. Zdjęcie musi pokazywać ubranie w taki sposób, aby rozpoznanie produktu nie stanowiło problemu dla Organizatora, np. nie może przedstawiać tylko twarzy/ręki/nogi, itp.
 5. Profil instagramowy uczestnika musi mieć status publiczny.
 6. Kod rabatowy uprawnia do 5% upustu na zakupy w sklepie byefelicia.pl.
 7. Kod rabatowy zostanie przekazany uczestnikowi poprzez prywatną wiadomość wysłaną na jego konto w aplikacji Instagram, jak najszybciej, ale nie później niż w ciągu 7 dni roboczych od dnia publikacji posta uczestnika.
 8. W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych.
 9. Z promocji wyłączone są osoby publikujące posty z oznaczeniem sklepu, w wyniku ustalonej współpracy ze sklepem byefelicia.pl.
 10. Rabat otrzyma wyłącznie uczestnik, którego posty spełniają w/w warunki, a w szczególności odpowiednio prezentują produkt.
 11. Rabatu nie otrzyma uczestnik, którego profil prezentuje treści obraźliwe, drastyczne, dyskryminujące, naruszające standardy społeczności Instagrama.
 12. Rabatu nie otrzyma uczestnik, którego profil i treści tam publikowane w sposób rażący odbiegają od wartości czy estetyki sklepu byefelicia.pl.
 13. Ocena czynników opisanych w pkt. 10, 11, 12 należy do Organizatora.
 14. Poza zasadami określonymi w niniejszym regulaminie, ostatecznie to Organizator decyduje czy uczestnik promocji otrzyma rabat.
 15. Uczestnik może wielokrotnie brać udział w promocji w okresie jej obowiązywania.
 16. Uczestnik jest uprawniony do otrzymania rabatu za każdym razem, gdy oznaczy nowy produkt, zgodnie z w/w zasadami.
 17. Uczestnik nie otrzyma ponownie rabatu za wielokrotne oznaczenie tego samego produktu.

ZAKUP Z RABATEM

 1. Rabat nie łączy się z innymi rabatami Organizatora.
 2. Rabat obowiązuje na całą kolekcję dostępną w sklepie byefelicia.pl.
 3. Rabat naliczany jest przez system po dodaniu w koszyku indywidualnego kodu rabatowego otrzymanego przez uczestnika promocji (pkt.6).
 4. Rabat nie jest wymienialny na gotówkę. Obowiązuje tylko w formie procentowej zniżki na zakupy w byefelicia.pl.
 5. Nieuszkodzone i nie noszące śladów używania produkty nabyte w ramach promocji podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni, liczonych od dnia następnego po zakupie, co nie wyłącza i nie ogranicza praw z tytułu rękojmi. Zwracane produkty powinny być dostarczone w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu pod adres do zwrotów: BYE FELICIA ul. Solec 56/6, 00-382 Warszawa. Zwrot produktów jest możliwy wyłącznie po przedłożeniu oryginału paragonu fiskalnego i formularza zwrotu. 

OGÓLNE

 1. Promocja obowiązuje do odwołania.
 2. Udział w promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Regulamin wchodzi w życie z dniem 08.05.2020 r.
 4. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl